Мы в соц. сетях:

Вверх
Парк Тибидабо

Як дістатися на Тібідабо

!!!Увага з 1 січня 2020 року в Барселоні скасовано проїзний Т-10, його аналогом став проїзний Т-casual та T-familiar. Про цих проїзних писали у статті «Громадський транспорт у Барселоні. Проїзні T-casual та T-familiar»

Гора Тібідабо – найвища точка Барселони. 500-метрова вершина Тібідабо – найкраща з оглядових майданчиків міста.

«Tibi dabo» в Євангелії від Матвія перекладається як «Тобі даю». За легендою, він намагався ввести в оману Ісуса Христа, демонструючи йому з вершини краси навколишнього світу.

На вершині гори розташувався Храм Святого Серця зі статуєю Христа, що обіймає весь світ.
На ліфті можна піднятися на оглядовий майданчик. Це задоволення Вам коштуватиме 4€, але майте на увазі, іншого способу піднятися до Христа немає. З оглядового майданчика, по гвинтових сходах ви зможете підняти до статуї Христа, звідки видно все узбережжя Каталонії та Барселону у всій її красі.

Тут же на території Тібідабо розташовані телевізійна вежа та парк атракціонів.

За кілька хвилин ходьби від Храму розташована телевізійна вежа Кольсеролла заввишки 288 метрів, яка була побудована за проектом англійського архітектора Норманна Фостера у 1992 році перед Олімпійськими іграми.

Парк атракціонів Тібідабо – один із найстаріших парків у світі. Цьому чудовому парку понад 100 років! Тут навіть можна побачити старовинні найперші атракціони, які досі в робочому стані. Дух захоплює від видів, які відкриваються з місцевого Колеса Огляду, коли він знаходиться у найвищій точці свого обороту. Чи Ви любитель політати на швидкісних гірках практично над прірвою? Неабияку порцію адреналіну в парку Тібідабо гарантовано!

А тепер про головне! Як дістатися до вершини гори Тібідабо?

Перший спосіб — найекономніший, надійний, хоча не шкидкий, яким можна дістатися до вершини гори щодня за 1,2€. Саме тому ми його й рекомендуємо.

Якщо ми використовуємо Т-casual або T-familiar, то на всі пересадки витрачаємо всього 1 поїздку вартістю трохи більше 1€. Також ми можемо скористатися Hola Bcn або одноразовим квитком за 2,55 €.
Їдемо із центру. На Площі Каталонія сідаємо у поїзд S1 або S2 Феррокарільс Барселони (FGC) та доїжджаємо до станції Peu del Funicular. Потяги відправляються кожні 10-15 хв.
Далі, не виходячи за турнікети на цій станції і слідуючи покажчикам, переходимо на фунікулер. На фунікулері доїжджаємо до кінцевої зупинки (всього їх 2) і виходимо. Праворуч від виходу зі станції фунікулера знаходиться зупинка автобуса №111. Саме він і підвезе вас до храму та парку атракціонів. Автобус відправляється кожні 7-15 хв.

Другий спосіб – туристичний, трохи не зручний та дорогий.
Схема руху:

cuca de llum

фуникулер Тибидабо

На площі Каталонії сідаємо на лінію L7 Феррокарільс Барселони (FGC), яка є частиною підземного транспорту міста та доїжджаємо до станції Av. Tibidabo. Цю поїздку можна здійснити проїзним Т-casual, T-familiar, Hola Bcn або одноразовим квитком.
Далі, виходимо з метро та пересідаємо або на автобус №196  та їдемо до зупинки Pl. del Doctor Andreu-Funicular del Tibidabo. Для подорожі автобусом нам знову знадобиться Т-casual, T-familiar, Hola Bcn або одноразовий квиток (той яким ми поїхали до метро, ​​він досі діє).

Ви доїхали до Фунікулера Тібідабо, який підніме вас на гору до Храму Святого Серця та парку атракціонів. Ціна квитка в обидві сторони – 12€. При купівлі вхідного квитка до парку атракціонів — безкоштовно. Квитки зі знижками вигідно купувати онлайн. Фунікулер  працює з березня до грудня щоденно, окрім 25 та 26 грудня. Починає курсувати за 30 хвилин до відкриття парку і  припиняє свою роботу 30 хв після закриття парку атракціонів. Розклад роботи парку уточнюйте на офіційному сайті.

Гарної поїздки!

Інші статті на тему:

Як дістатися з аеропорту Барселони до міста
Парк атракціонів Тібідабо
Розклад екскурсій у Барселоні